Vaše akce

místo pro nezapomenutelné akce...

Vyberte si nejvhodnější prostor

V Novém místě si můžete vybrat nejvhodnější prostor pro různé příležitosti, ať už chystáte malou sešlost nebo velkou událost, která se má stát legendární 🙂 Pronájem rádi doplníme službami, které vám pomohou uspořádat akci bez starostí.

Zavolejte nám nebo napište

Jaké akce jsou u nás ideální?

Dort 30

Rodinná oslava a narozeniny

Slavíte kulaté narozeniny, na které chcete pozvat širokou rodinu, abyste se potkali tak, jak se to podaří jen párkrát za život? U nás si můžete připravit oslavu přesně podle svých představ, aniž byste byli jakkoliv omezeni. Vlastní jídlo, pití, hudba, program, prostě vše jen tak, jak si přejete vy. 

Firemní akce a teambuilding

Potřebujete strávit se svým týmem nerušeně den, nejdřív prací a potom zábavou? Nové místo se nachází ve skvělé lokaci s dobrou dostupností, ale zároveň dostatečně odříznuté od všeho, co by mohlo váš tým rozptylovat. V případě potřeby zajistíme doplňkové služby, program i techniku, abyste se nerušeně mohli věnovat tomu, proč jste k nám přišli. Parkování zajištěno.

Nové místo - venku
Nové místo - zpívající parta

Studentské večírky

Chcete uspořádat akci, o které se bude ještě dlouho mluvit? U nás se nerušeně vyřádíte na parketu i za barem. Jídlo i pití můžete mít vlastní a přesně takové, jaké máte vy a vaši spolužáci rádi. 

Svatební hostina a rozlučka

Čeká vás nejhezčí den v životě, který chcete mít přesně podle svých představ? Ať už chcete jídlo a pití ve své režii nebo od nás, určitě vám vyjdeme vstříc. Výzdoba bude čistě na vaší fantazii a hudba ať hraje podle vaší libosti. Třešničkou na dortu může být ten nejlepší DJ přímo z naší stáje 🙂

IMG_9374-HDR_orez

Vybavení

Potřebujete DJ?

Chcete zábavu dotáhnout k dokonalosti? DJ Spalda je v Novém místě doma. Na svatbách a narozeninových i firemních večírcích je jako ryba ve vodě, proto s ním přichází nejen skvělá hudba, ale také skutečná zábava. Pro rezervaci a další informace volejte 777 684 864.

Kvalitní catering

Čekáte větší společnost? Připravíme pro ni poctivé jídlo od polévek, přes hlavní jídla až po dezerty. Řízky, guláš, žebra, kýta, obložené mísy, chleby s pomazánkou, saláty, buchty, brownies a mnoho dalšího je jen na naší společné domluvě. Samozřejmostí je také naplnění baru vašimi oblíbenými značkami.  

Zajistíme program

Potřebujete program pro kolegy z firmy? Připravíme pro vás workshop na míru, vaření v kotlíku nebo s kuchařem, prohlídku zámku či karaoke. Pro vaše prezentace zapůjčíme projektor a ozvučení. 

Nahlédněte do Nového místa

Kdy máme volno?